Milletvekili Aday Listesi

01 Blagoevgrad Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi

Delyan Slavçev Peevski
Elhan Mehmedov Kılkov
Sabrie Tayfi Sapuncieva
Calil Selim Boşnak
İbraim İbraimov Zaydenov
Rujdi İbrahim Mazıl
Mehmed Kasım Vaklyov
Bekir Sabri Bekir
Ali Aliev Avdikov
Fatma İdriz Mezin
Recep Bakiya Çerkez
Orhan Alilov Gavazov
Nefiz İbrahim Tutalı
İskren Albenov Şişkov

02 Burgas Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi 

Kamen Kostov Kostadinov
Durhan Mehmed Mustafa
Sevim İsmail Ali
Hatice Mehmedova Georgieva
Eşeref Kyazim Eşeref
Dimitır Andonov Nikolov
Yumer Hasan İbram
Aydın Eminov Aliev
Angel İliev İsaev
Beyhan Ali Mustafa
Yordan Kirov Borisov
Fatme Hasan Ramadan
Aleksandır Georgiev Delçev
Ahmed Süleyman Mehmed

03 Varna Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi

Ercan Sebaytin Ebatin
Sali Mehmedov Tabakov
Mertkan Aptulov İbryamov
Hüsni Osman Adem
Aydın Mustafa Bayram
Vasil Georgiev Aleksiev
Necib Remziev Nedcibov
Semiha Halil Nasuf
Cemil Mehmed Üsein
Turgut İsmet Mehmed
Mariyana Liliyanova Stoyanova
Ali Bekirov Hasanov
Habil Bilginov Habilov
Mehmed Hasanov Hasanov
Günay Salimov Kadirov
Aleko Todorov Atanasov
Nuray Ahmed Basri
Rumen Nikolaev Ivanov
Zülay Sezgin Fikri
Mesut Erdinç Ruşid
Sali Mustafa İsein
Halil Rahim Halil
Mustafa Mustafa Enver
Fevzi Raimov Saliev
Evgin Mürselov Nezirov
Hılmi Seyfi Belev
Sando Ivanov Byanov
Hasan Mustafa Mustan

04 Veliko Tırnovo Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Kamen Kostov Kostadinov
Simeon Hristov Simeonov
Günay Mümünov Daloolu
Bedri Üseinof Aliev
Mıstın Feimov Eminov
Sinan Şükriev Pehlivanov
Mastın Osmanov Mastınov
İkmal Üseinova Cebirova
İvelin Yakimov Rozinov
Fedya Zafirov Dervişev
Bilyana Simeonova Petrova
Aldin Mehmedov Mehmedov
Fatme Bilyalova Etemova
Cüneyt Süleyman Ahmed
Ülver Sedat Musa
Mehmed Aliosmanov Üseinov

05 Vidin Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Stanislav Dimitrov Anastasov
Ivanka Radoslavova Kamenova
Bogomil Dançov Stankov
Yoan Georgiev Stefanov
Katerina Yuliyanova Aleksandru
Mariya Maksimova İvanova
Valeri Veselinov Borisov
Petır Vançev Todorov

06 Vratsa Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Petır Panduşev Çobanov
Ayhan Ahmed Etem
Yuriy Petrov Katsarski
Kasım Mehti Kasımov
Nikolay Emilov Nikolov
Branimir Asenov Boçev
Karolina Simeonova Küler
Sonya Dimitrova Tinçeva
Tsvetomila Lazarova Dimova
Emil Borisov Radkov
Yordan Aleksandrov Dimitrov
Magdalena Goranova Lindova

07 Gabrovo Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Çetin Hüsein Kazak
Erdoan Mehmed Uzunov
İbrahim Selahattin Akay
Kenan Fariev Selimov
Kerim İsmail İbryam
Bahtiyar Nuri Ali
Deyan Sıbev Başev
Şefkat Ramadan İsin

08 Dobriç Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Hasan Ahmed Ademov
İsmet Abil Abil
Erdinç İliyaz Haciev
Sevinç Ziya Kasabova
Nejlya Necati Amdi-Ganeva
Semra İbryamova Halil
Etem Rengünalov Etemov
Ünal Sali Hamid
Plamen Nedev Petrov
İlmas Remziev Dervişev
Aksel Nevzat Naz-İsmailova
Sevdalin Angelov Mitev

09 Kırcali Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Mustafa Sali Karadayı
Hasan Azis İsmail
Adlen Şükri Şevked
Erol Osman Mehmed
Alyoşa İsaev Sinabov
Metin Bayramali Sali
Bayram Özkan Bayram
Seyfi Sabri Mehmedali
Ahmed Mustafa Mollahasan
Valentina Lübomirova Dimitrova

10 Küstendil Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Anna Emilova Blagoeva
Todor Petrov Aleksandrov
Kamen Kamenov Peyçev
Nedejda Plamenova Ilieva
Toşko Atanasov Yosifov
Nikolay Krıstanov Krıstev
Georgi Metodiev Dimov
Emil Venev Atanasov

11 Loveç Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Ceyhan Hasanova İbryamov
Milen Ganev Milev
Ana Yurieva Mladenova
Suray Mustafa Velieva
Lyuben İliev Vasilev
Olçay Hüseinov Durmuşev
Aleksandır Fankov Asenov
Mustafa Orhan Alibaşev
Aynur Ükselova Dermanska
Stefan Rusev Dobrevski

12 Montana Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Dimitır İvanov Avramov
Petır Panduşev Çobanov
Teodora Dimitrova Lyubenova
Dobromir Çavdarov Yotsov
Natalya Dimitrova Slavçeva
Todor Naydenov Blagoev
Viktoriya Dimitrova Hristova
Svetlin Goranov Raykov
Margarita Tsvetanova İlieva
Asen Katalinov Metodiev

13 Pazarcik Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Delyan Slavçev Peevski
Iskra Dimitrova Mihaylova-Koparova
Sergey Manuşov Kiçikov
Zehra Mustafa Aliş
Ivan Angelov Morozov
Osman Akçay Muradov
Tsanko Bençov Molov
Marin Hristov Yankov
Fatma Sebaydin Isaeva
Ivaylo Kostadinov Liçev
Ahmed Şefket Gavaz
Veneta Ivanova Ilieva

14 Pernik Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Petya Nikolova Raeva
Kamen Marinov Petkov
Nevena Ignatova Dimova
Anton Nikolov Stavriev
Georgi Marinov Nikodimov
Radosveta Emilova Kirova
Yonko Tsvetanov Popov
Valentin Stoilov Pavlov

15 Pleven Seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Velislava Ivanova Krasteva
Mithat Sabri Metin
Engin İsmailov Küçükov
Aylyan Günaydınov Paşala
Aynur Aydınov Asanov
Toma Yuliyanov Terziev
Mario Kirov Rangelov
Lenko Dayçev Todorov
Aleksandır Filev Ivanov
Aleksandra Rosenova Ninova
Svilen Iliev Ognyanov
Yavor Vladimirov Bakırdjiev
Miroslava Panayotova Naydenova
Şenses YaŞarov Azizov
Alina Emilova Simeonova
Özcay Özay Mehmedov
Tanya Ognyanova Ivançovska
Erdal Feimov Aliev

16 Filibe-şehir seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Petya Nikolova Raeva
Ali Mustafa Bayram
Asen Dimov Metodiev
Anani Vasilev Angelov
Asen Antonov Karagözov
Erol Ayanov Sadıkov
Rumen Naskov Nedyalkov
Jana Lyubomirova Papazova
Asan Rustemov Rakip
Özgür Yuliyanov Dızdanov

17 Filibe-ilçe seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Cevdet Ibryam Çakırov
Cemil Ahmed Karaali
Ferdi Emel Kadir
Dimço Ivanov Dankov
Hüsein Aydınov Karacov
Ismet Osmanov Üseinov
Rujdi Fahri Salim
Neazi Azis Tair
Tuncay Osmanov Naimov
Tamer Cemalov Beysimov
Albena Veliçkova Milanova
Nuretin Aynur Tasim
Gülen Ramadanov Goganov
Bülent Mestan Şakir
Rangel Hristov Bojkov
Angel Metodiev Kostov


18 Razgrad seçim bölgesi - Milletvekili Aday Listesi
Ahmed Redjebov Ahmedov
Ihsan Halil Hakkı
Levent Ali Apti
Halime Mehmedova Dobrudjan
Yüksel Mehmedov Aliev
Habibe Kyazim Rasim
Arif Vasvi Ahmed
Sevgin Nazım Şükri

19 Rusçuk Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Bürhan Iliyazov Abazov
Levent İsmailov İsmailov
Aylyan Raifova Karamehmedova
Aylin Kadirova Abilova
Mehmed Rujdiev Mehmedov
Baki Basri Solak
Günaydın Rasimov Kyazimov
Metin Aydınov İbryamov
Aydın Sabriev Karamehmedov
Sebaydin Bedriev Osmanov
Nadiber İbrahim Sakallı
Nurşen Hasanova Kerimova
Ayhan Erolov Tefıkov
Sinan Sadula Veysal
Şefket Daudov Raimov
Daud Mehmed Ibryam

20 Silistre Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Ramadan Bayram Atalay
Nevin Halil Hasan
Levent Orhan Memiş
Aşkın Rujdi Salim
Aliriza Hasan Aliriza
Pepa Deneva Georgieva
Eray Kyazim Kadir
Serdar Gültekin Nevri


21 Sliven Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Yanko Aleksandrov Yankov
Mustafa Yuseinov Mustafov
Valentin Krıstev Georgiev
İsmet Kemal İdriz
Hatçe Alieva Osmanova
Badır Ismailov Hasanov
Kemal Cemal Köybaşı
Ilmie Ilmieva Yumerova
Tanya Stefkova Petrova

22 Smolyan Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Hayri Recebov Sadıkov
Elisaveta Georgieva Kehayova
Nataşa Vladimirova Vasileva
Atanas Biserov Pırjanov
Milen Rujenov Jurnalov
Ferad Rüstem Emin
Filip Kostadinov Delisivkov
Emil Ançov Kehayov

23 Sofya Şehri Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Slavço Pençev Binev
Erman Mustafov Zankov
Ediz - Hanif Bayazidov Saidov
Müjgyan Feimova Kamberova
Yuliana Yotova Yonçovska
Pavlina Nikolaeva Ilieva
Ahmed Fikretov Daudov
Gloriya-Nikol Emilova Naydenova
Krasimir Georgiev Paşaliev
Hakan Rüstemov Rüstemov
Anelia Mihaylova Petleşkova
Valeri Lyubenov Savov
Dimço Simeonov Şolinov
Hristo Ventsislavov Tsenov

24 Sofya Şehri Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Simeon Hristov Simeonov
Aleksandır Nestorov Nestorov
Stoyan Gençev Stoyanov
Şteryu Şterev Şterev
Sezgin Yusein Mehmed
Nina Doncçeva Pananova-Yordanova
Velizar Lyubçev Raykov
Emil Yankov Avramov
Lyudmila Ivanova Tonçeva
İsmet Hasanov Osmanov
Simeon Asenov Zidarov
Gergana Venkova Yanakieva
İsa Abedin Osman
Elka Stoilova Çuçuganova
Manuel Ivanov Gyoşev
Katerina Dimitrova Varadeva

25 Sofya Şehri Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Tsvetan Ivanov Ençev
Kamen Marinov Petkov
Vasil Marinov Nikolov
Desislava Petrova Hristova
Rosen Dimitrov Dimitrov
Jivko Vinçentsov Hristov
Kiril Marinov Tsanov
Tseno Mladenov Todorov
Stoyan Georgiev Dimitrov
Denis Cevdetov Sinekov
Veselin Dimitrov Hristov
Filipa Georgieva Vodeniçarova
Ertan Hüseyin Bilal
Ana Ivanova Krıstanova
Daniela Vırbanova Daneva


26 Sofiya İlçesi Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Ruslan Velikov Kolarov
Aleksander Hristov Metodiev
Emil Kirilov Ivanov
Milena Tsvetanova Aleksandrova
Toni Todorov Ivanov
Zvezdelin Vaskov Dançev
Dimitır Ivanov Grigorov
Rositsa Deystanova Stefanova
Tsvetan Nikolov Naydenov
Pavlin Ivanov Markov
Halit Osman Saraç
Yako Bobev Bançev
Stoyan Gençev Stoyanov
Musi Slavço Stoyanov

27 Eski Zara Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi

Halil Recepov Letifov
Şendoan Remzi Halit
Ştiliyan Velinov Velinov
Mehmed Necmi Zeynel
Tuncay Ramadan Öztürk
Ayşe Alieva Manevska
Orhan Kemalov Asanov
Ferid Rüstemov Bekirov
Elife Yuseinova Kiskinova
Günay Mesut Bekir
Ridvan Bayram Ilyaz
Gülcan Mümünali Durmuş
Sunay Selimov Selimov
Vahdet Asanov Mehmedov
Milena Drujemirova Tisova
Eray Nazif Mehmet
Ivan Enev Kostadinov

28 Tırgovişte Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Mustafa Sali Karadayı
Imren Ismetova Mehmedova
Taner Mehmed Ali
Emine Feimova Yakubova
Taner İsmailov Ahmedov
Güner Yumerov Aşimov
Mariyan Ventsislavov Bodev
Tahir Cemalov Tahirov

29 Hasköy Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Yordan Tsonev Kirilov
Mehmet Ömer Ataman
Macid Recep Mandacı
Mehmet Lyatif Şakir
Mümün Sali Mümün
Sanie Ramadan Kyazim
Rosen Yosifov Atanasov
Özcan Rasim Mehmet
Ekrem Zeynur Yuzeir
Tasim Kyazim Yıldız
İbryam Raif Mustafa
Güner Günay Zeynal
Necatin Aydın Şakir
Mümün Dinçer Ali
Ferdi Fikret Raim


30 Şumnu Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Nigyar Sahlim Cafer
Hamid Bari Hamid
Bünyamin Hüseyin Hasan
Sali Beyhan İbrahim
Mustacan Mustafa Şaban
Krasimir Goranov Georgiev
Müzeyam Salim Ali
Birsen Eyubov Elmanov
Fatma Raim Hüseyin
Asen Martinov Asenov
Zühre Kamber Merdan

31 Yambol Seçim bölgesi - Milletvekili aday listesi
Hatice Mehmedova Georgieva
Aleksandır Hristov Metodiev
İvan İvanov Todorov
Mihail Atanasov Mihalev

Yazdır e-Posta

АЛДЕ
Либерален интернационал
Либсен
Европейски парламент
ЕС